Kurz anticelulitídna masáž

 

  Anticelulitídna masáž

 

Kurz je jednodňový, jeho úroveň je prispôsobená na zvládnutie aj laikom bez masérskej praxe. Na kuze si povieme ako schudnúť alebo redukovať telesný objem problémových partií tela. Hlavnou náplňou je naučenie sa dvoch rozdielných anticelulídných resp. redukčných metód. Obidva spôsoby vykonania tejto zdravotno-estetickej masáže sú overené praxou a pri ich správnom a pravidelnom prevedení sú vysoko efektívne aj v domácich podmienkach.

Laikov určite zaujme, že cena kurzu sa rovná trom či štyrom takýmto navštevám kozmetického / masážneho salónu a teda pre nich rýchla návratnosť vložených peňazí.

Manuálna rozdielnosť ako aj rozdielne použitie pomocných prostriedkov zvyšuje ich možnosti využitia (každému klientovi vyhovuje niečo iné), rozširuje sa tak pestrosť ponuky salónu a pod. Naviac jeden zo spomínaných dvoch spôsobov vykonávania sa zatiaľ prevádza v naších zemepisných širkách veľmi, veľmi zriedka - buďte prví v svojom okolí!

V cene kurzu sú zahrnuté podrobné skriptá (rozpis jednotlivých postupov + odporúčania a marketingové rady), osvedčenie - certifikát o absolvovaní kurzu.

 

Individuálny termín - 125.00,- € (pri dvoch účastníkoch/kurzistoch je zvýhodnená cena za osobu á 110.00,-€) 

 

- platba na mieste

- bez ďalších doplatkov

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -