Kurz Reflexná masáž chodidiel

 

   Reflexná masáž chodidiel.

 

 Reflexná terapia (reflexológia) chodidiel je jedinečná so svojím pôsobením na pohybový aparát a vnútorné orgány tela, preto býva oprávnene považovaná aj za jednu zo základných nadstavieb ku kurzu klasickej masáže. Veľmi vhodne ho dopĺňa, ale inak je vykonateľná aj ako "samostatná jednotka". Väčšina času kurzu je venovaná učeniu sa masáže samotnej - naučíte sa jej základným princípom a postupom ako má vyzerať správne vykonaná, tak aby bola vysoko efektívna a ľahko použiteľná v bežnej praxi.  

Medzi spokojných absolventov tohoto kurzu patria nielen maséri/ -ky, ktorí sa uplatnili vo vlastnom masážnom salóne. Ale aj tí, ktorí pracujú v zariadeniach hotelového typu resp. wellness, no tiež pedikérky, ktoré chceli rozšíriť a vylepšiť svoju ponuku služieb, ba aj mnohí laici, ktorí chceli len pravidelne pomáhať svojím blízkym, lebo ich potešíla rýchla návratnosť ceny kurzu (už niekoľko málo masáží, stačí ich rádovo 5-7).

V cene kurzu sú zahrnuté podrobné skriptá (masážny postup + rady ako správne vykonať masáž), aby sa mohol absolvent v praxi ničoho držať, dokiaľ sa mu návyky dokonale nevžijú + osvedčenie - certifikát v SJ (prípadne v AJ alebo NJ + 10.00,-€) o absolvovaní kurzu.

Kurz je jednodňový, obvykle začína o 9:00 a končí cca o 17:00, treba si doniesť jeden uterák resp. osušku, prezuvky, na prezlečenie voľný odev vhodný na prácu (prepotenie), vlastné chodidlá pripravené na prax a dobrú náladu, ktorú určite budeme spolu ďalej rozvíjať ;o)

 

Individuálny termín - 175.00,- € (pri dvoch účastníkoch/kurzistoch je zvýhodnená cena za osobu á 159.00,-€)  

 

sobota 27.07.2024 - 139.00,- €

 

 

 Foto z praktickej časti na jednom z kurzov.

 

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -