Kurz Medová detoxikačná masáž

 

Medová detoxikačná masáž.

 

Budeme sa učiť ako správne využiť prirodzené terapeutické vlastnosti medu pri detoxikácii tela medom.

Nakoľko je jednou z najžiadanejších masáži, žiadanej prakticky vo všetkých masážnych aj kozmetických salónoch. Dôvod? Mnohým ľuďom vzniká vzhľadom na vlastný životný štýl a okolité životné prostredie, v ktorom sa pohybuje potreba detoxikovať svoje telo.

V zahraničí sú už známe aj iné pokrokovejšie postupy vykonania detoxikačnej medovej masáže proti doteraz bežnému prevedeniu na slovensku.  Sučasťou kurzu sú aj niektoré z nich, ktoré posúvajú túto masáž (aj kurz) na novú podstatne vyššiu úroveň nielen v ramci slovenska!

Pre svoju nenáročnosť je medová masáž ľahko zvládnuteľná aj laikami, ktorí chcú túto terapiu praktikovať ako svojpomoc svojím bližným, prípadne aj ušetriť. Nakoľko sa finančné náklady na tento kurz rovnajú nákladom na tri alebo štyri opakovania podobnej procedúry, ktorú má bežne v ponuke nejeden masážny salón, salón krásy či viaceré wellness zariadenia. 

V cene kurzu sú samozrejme zahrnuté skriptá, aby sa mohol absolvent v praxi ničoho držať, dokiaľ sa mu návyky dokonale nevžijú + osvedčenie - certifikát v SJ (prípadne v AJ alebo NJ +10.00,-€) o absolvovaní kurzu.

 

Individuálny termín - 125.00,- € (pri dvoch účastníkoch/kurzistoch je zvýhodnená cena za osobu á 110.00,-€) 

 

- platba na mieste

- bez ďalších doplatkov

 

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -